Potrzebuję pilnie wypracoania

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Na temat : You are going to write own travel story of about 2[tel]words for the competition
choose a place and an activity to write about
decide who to have in your story
Think of something exciting , interesting or dangerous that happened
Say how you felt. think about adjectives and adverbs to make events more descriptive
Include facts and figures to make it more realistic
include a direct speech quote to make the characters more believable

liczę na waszą pomoc, mam mało czasu a w dodatku nie rozumiem strony biernej wiec nie jestem w stanie tego zrobić . Pomocy
>liczę na waszą pomoc, mam mało czasu a w dodatku nie rozumiem strony
>biernej wiec nie jestem w stanie tego zrobić . Pomocy

1. Malo czasu - to tylko zla organizacja ( eva74, Twoje slowa )
2. Nie rozumienie strony biernej - jedyny sposob na zrozumienie: nauka
3. Licze na wasza pomoc - przeczytac w encyklopedii co jest napisane pod haslem: "Pomoc"
Jejka normalnie sam bym napisał, ale nie mam teraz czasu wiec muszę iść na łatwiznę. przepraszam jeżeli ktoś poczuł się wykorzystany.
>mam mało czasu a w dodatku nie rozumiem strony biernej wiec nie jestem w stanie tego zrobić .
>Jejka normalnie sam bym napisał, ale nie mam teraz czasu

Ty nawet kłamać nie potrafisz. I skąd Ci przyszło do głowy, że tu są ludzie, którzy mają czas odrabiać za innych prace domowe?

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia