Zmiany w serwisie 2023

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,

Chcielibyśmy poinformować, że w ostatnim czasie dokonaliśmy zmian i usprawnień w naszym serwisie, aby poprawić jego funkcjonalność i przygotować go na przyszłe zmiany, które planujemy wprowadzać w najbliższej przyszłości.

Szczegółowy opis znajdziecie w artykule "Co nowego?" pod adresem

https://www.ang.pl/co-nowego-2023

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i zgłoszenia.

Z prawej strony ekranu dodaliśmy przycisk "Zostaw uwagę" do szybkiego zgłaszania.
That’s very nice but what’s supposed to happen when I click on “Zostaw uwage”
Modalny formularz do zostawienia wiadomości.

taki: https://ibb.co/s9BG1n8
Now I see it. So, there is no edit option anymore?
Cytat: Aaric
Now I see it. So, there is no edit option anymore?

Have fun quintuple-checking your every post. ;)

Cytat: Redakcja
Szczegółowy opis znajdziecie w artykule "Co nowego?" pod adresem

https://www.ang.pl/co-nowego-2023

Cytat:
Dzięki tym zmianom będziecie mieć jeszcze lepsze doświadczenie podczas nauki języków z naszym serwisem.

A cóż to za brzydka kalka. Jeszcze jakiś purysta dostanie ataku serca jak to przeczyta i kopnie w kubeł.
I see editing is still there. I couldn’t find it while back ;-)
A jakie ulepszenia sa na forum? Na razie widze tylko, ze pole do postu sie skurczylo. Opcja edytowania jest.
edytowany przez chippy: 16 lut 2023
Cytat: zielonosiwy
A cóż to za brzydka kalka. Jeszcze jakiś purysta dostanie ataku serca jak to przeczyta i kopnie w kubeł.

Faktycznie teraz jak to przeczytałem to brzmi strasznie, poszło do kosza.
Re: chippy
Forum nie było ruszane. Każde pole tekstowe ma z prawej na dole możliwość rozszerzania, prawie dowolnego.
edytowany przez Aaric: 16 lut 2023
Forum nie było ruszane. Każde pole tekstowe ma z prawej na dole możliwość rozszerzania, prawie dowolnego.
W PC pamiętam że było. Ja teraz używam ipad i nie widzę możliwości rozszerzania pola ale mi to nie przeszkadza.
A czy nie mozna dodac takiej funkcji, zeby usunac post po wyslaniu, jesli ktos sie rozmysli, zamiast zostawiac puste pole jak Aaric wyzej?
Jeszcze jedno pytanie: Czy linki moglyby sie otwierac bezposrednio bez copy and paste?
Link w pierwszej wiadomości w wątku tak się u mnie otwiera. Link w trzeciej wiadomości już nie, bo Redakcja chyba zapomniała użyć kodu linku.
Cytat: mg
Link w pierwszej wiadomości w wątku tak się u mnie otwiera. Link w trzeciej wiadomości już nie, bo Redakcja chyba zapomniała użyć kodu linku.

Mialam na mysli linki, ktore my zostawiamy.

Czy jest opcja tam gdzie sa materialy do nauki aby dodac uwage? przejrzalam idiomy z kolorami, fajne opracowanie, ale nie ma nic do "gold" . Popularne jest "gold digger", "gold mine". Mozna dodac, tylko nie wiem gdzie mozna taka uwage zostawic.
Rzeczywiście, w edytorze nie ma przycisku do wstawiania linków.
Cytat: chippy
Czy jest opcja tam gdzie sa materialy do nauki aby dodac uwage? przejrzalam idiomy z kolorami, fajne opracowanie, ale nie ma nic do "gold" . Popularne jest "gold digger", "gold mine". Mozna dodac, tylko nie wiem gdzie mozna taka uwage zostawic.

Na samym dole każdej podstrony jest sekcja Komentarzy, może tam?
Na samym dole każdej podstrony jest sekcja Komentarzy, może tam?
Moze byc, rzecz w tym gdzie Redakcja sprawdza takie rzeczy , kto czyta komentarze i gdzie byloby Redakcji najwygodniej.
Czytamy wszystkie komentarze i bierzemy je pod uwagę w planowanych pracach. Idealnie jeśli komentarz dotyczy strony na które jest wpisywany.
A czy można zbanować zielonosiwego? :)
Zielonosiwy jest untouchable. Za zasługi dla forum. :-)
Cytat: labtes
A czy można zbanować zielonosiwego? :)

Por qué razón??? :-)
Nie pamiętam dlaczego ale pamiętam, że Mu się należy.
Cytat: labtes
Nie pamiętam dlaczego ale pamiętam, że Mu się należy.

no to sie przedawnilo ;-)
Chippy też proszę zbanować.
Najlepiej to zbanowac wszystkich, zostanie sam "labtes" i bedzie odpowiadal na wszystkie pytania.
Temat przeniesiony do archwium.