Wspólny Wyjazd :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam ,

Chce opuścić nasz piekny kraj po raz 2 bo wróciłem po 8 latach i to co się tu dzieje to Nie Do Wiary !! Szukam kompana , najlepiej dziewczyny , na luzie chcaca jakieś zmiany w życiu , zmiany otoczenia lub poprostu poprawy warynkow życia . Planuje wyjechać dopiero w nowym roku bo mam jeszcze parę spraw do załatwienia . Piszę żeby zobaczyć czy jest zainteresowanie oraz żeby się trochę poznać. Nie jestem żadnym seryjnym morderca , psyhopata , zboczeńcem itd i miedzy nami nic nie bedzie . Po prostu wole nowe miejsca odkrywać z dziewczyna :) niz chlopakiem . W dodatku bedzie trzeba może dzielić mieszkanie razem albo pokój. 8 lat doświadczenia , mieszkałem w irlandii i anglii 2 razy , mam prównanie i wiem na co zwracać uwagę. Praca leży na ziemi wystarczy iść i o nia zapytać :) wszedzie się ludzie zwalniaja i zatrudniaja . Dla chcacego nic trudnego !! Planuje wybrać się w tereny southampton , pool , bournemouth ponieważ jest ładnie , jedne z cieplejszych miejsc w anglii noi jest morze , chyba nie trzeba przekonywać.
Coś o sobie - 31 lat pochodzę z małopolski - lubie sport , siłka , bieganie , break dance , muzyka ( house , radio , hh , rnb) jakieś koncerty imprezy co jakiś czas czemu nie . Bez nałogów , lubie aktywnie spędzac czas i podróżować. Jeśli myślisz nad wyjazdem , chcesz cos zmienić masz 20 do 33 lat jesteś wyluzowana , bezkonfliktowa lubisz cieszyc sie życiem i odkrywać je to pisz :)
To nie jest żadna oferta matrymonialna !!!

,, twoje wybory , a nie przypadek , wpływaja na Twoje życie ,,

[email]

Pozdrawiam.
Ciekawi mnie czy ktos kiedys napisze...jestem morderca i psychopata.....
Ok wydało się , tak jestem i szukam specialnie ludzi na tej stronie :)
edytowany przez Feroo: 15 cze 2015
Hej . Mariolka odezwij sie do mnie [email]
Hej . Mariolka odezwij sie do mnie [email]

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia