Piosenki po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam pytanie do znających bardzo dobrze angielski. Czy macie problemy ze zrozumieniem śpiewanych tekstów po angielsku? Ja mam a wydaje mi się że znam język dość dobrze. Gdy czytam tekst piosenki to rozumiem natomiast gdy jest on wykonywany w piosence to czasem najprostsze frazy są dla mnie trudne do wyłapania/zrozumienia. Jeżeli ktoś powie do mnie tekst to zrozumiem ale gdy ten sam tekst jest użyty w piosence to często nie mogę zrozumieć (czasem nawet proste zwroty ). Czy to oznacza że potrzebuję więcej nauki czy może jest to normalne dla osób dla których angielski nie jest językiem ojczystym?
Cytat:
Czy to oznacza że potrzebuję więcej nauki czy może jest to normalne dla osób dla których angielski nie jest językiem ojczystym?

Normalne. I to też jest normalne dla rodzimych użytkowników danego języka.

A po polsku rozumiesz wszystkie piosenki? Bo ja np. nie. Jak kiedyś pierwszy raz usłyszałem piosenkę Boso Sebastiana Karpiela Bułecki, to nie miałem pojęcia, o czym on tam śpiewa. :-)
Do Zielonosiwy - Aha, bo jest to frustrujące. Człowiek dzwoni po instytucjach angielskich, rozmawia z anglikami, ogląda wywiady po angielsku ale czasem nie może zrozumieć prostego tekstu zaśpiewanego przez kogoś. Zaczęło mnie to zastanawiać czy może ja coś źle robię czy co?
Odpusc sobie. Piosenki rzadza sie innymi/swoimi prawami.