szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
3481-3510 z 3652
A jeszcze jedno, bo zapomniałem napisać, jak myślicie, jeżeli May rozpocznie w tym lub w przyszłym tygodniu procedurę wyjścia z EU czyli uruchomi ten artykuł 50. To jest to realne, że mogą zamknąć granicę, bo o tym coraz więcej się mówi, albo postawić tę datę, że każdy kto przyjedzie po tej dacie nie będzie miał zagwarantowanych praw? Wydaje mi się, że to niemożliwe, bo przecież UK musi respektować prawo EU do końca, czyli do zakończenia negocjacji, o swobodzie i przepływie osób. Tylko teraz tak, UK nie jest w Shengen czyli mają normalne kontrole na granicy, nie wiem czy to jest jednoznaczne z tym, że te granice mogą sobie zamknąć, bo jeśli nie są w shengen? Nie chcę wnikać bo nie czytałem tych traktatów w całosći, ale lepiej jechać teraz tak naprawdę aby nie spóźnić się o kilka dni i nie żałować.
Nie wydaje mi się, nie mogą tak z dnia na dzień ani z tygodnia na tydzień zamknąć granice, to trochę potrwa, ludzie panikują, to jest wyjście z UE a nie byle co.

Co do dzielnic. Skoro piszesz że prędzej obcy Ci pomoże niż rodak to może nie robisz dobrze wybierając polskie rejony ? :)
Tak, Hammersmith to jedna z opcji, poza tym jest też Ealing, Hounslow, Acton (te dzielnice zresztą sąsiaduję ze sobą) ale jak wiesz jesteśmy wszędzie, więc to są tylko dzielnice gdzie jest nas więcej niż w pozostałych ;p
Też mi się wydaje że na zachodzie lepiej z pracą i tam będę głównie szukał chociaż jestem rozdarty z tego powodu iż chciałbym mieszkać mimo wszystko poza Londynem, bo trzeba zdawać sobie sprawę, że koszty życia w Londynie są spore jeśli miało by się zarabiać minimalną, tym bardziej że poza granicami stawka jest ta sama. No ale ja na początek przynajmniej tam spróbuję a kiedyś się zobaczy. Poza tym nie mam specjalnie na razie pomysłu gdzie mógłbym indziej zacząć blisko Londynu.

Ja będę zmuszony co koło miesiąc - półtora zlatywać do PL i tutaj się bardziej obawiam czy za którymś razem nie będzie kłopotów ale mam nadzieje że tak prędko nie będą blokować granic
edytowany przez luko23: 19 mar 2017
@luko23 ja generalnie myślałem o Bristolu ale teraz chciałbym zobaczyć czy w Londynie jest szansa na lepszą pracę i może jakieś usługi bym załapał więc planuje Londyn, wiem, że Angole Polaków nie lubię i im się podnosi ciśnienie jak ktoś ma dobrą pracę a nie jest Brytyjczykiem no ale cóż, trzeba spróbować.

Sprawdzałem przed chwilą pokoje na Londynek.net. Generalnie 400 na miesiąc, dobrze, że są tygodniówki po 100, 100 z groszami, są pokoje na zachodnim kilka nawet w fajnej lokalizacji, jest kilka koło heatrow ale nie wiem czy te samoloty tam przelatujące nie przeszkadzają w spaniu... Z drugiej strony ponoć na Heatrow jest dużo pracy.

Ja teraz szukam jakichś informacji o noclegowniach, gdzie są itp, to się może przydać. Czytam te historie ludzi, że znajomi ich wyrzucali z domu bo nie zapłacili rentu, ja sobie nie wyobrażam, że mógłbym wurzycić na ulicę znajomego który nie zapłacił za tydzień bo nie miał (co innego gdyby była kwestia picia, to wiadomo, że nie można popuszczać) ale normalnie tak po ludzku, ludzie przecież tracą pracę i co wtedy, ja wynajmuje dom i wyrzucam znajomego... eh.

Wracając do tematu, poniżej lista która może się komuś przydać, kto wyląduje na ulicy jako "Homeless" czyli bezdomny.

Poniżej informacje o noclegowniach i pomocy dla bezdomnych jakie udało mi się do tej pory zebrać.

The Connection at St Martin’s Night Centre - Ta organizacja zajmuje się pomocą dla bezdomnych, można się przespać, pogadać, otrzymać posiłek, wziąć prysznic, zrobić pranie, mamy też dostęp do telefonu i komputera z internetem, można wysłać CV lub poszukać czegoś, dostępni są także lekarze, więc nie wygląda to źle. Według statystyk codziennie nocuje u nich 45 osób, 30% bezdomnym w Londynie to ludzie z Europy wschodniej.

Adresy The Connection at St Martin’s Night Centre które otwarte są od 9:30 PM (21:30):

12 Adelaide Street, London WC2N 4HW

Polskie Kościoły w Londynie, nie sprawdzałem ale wydaje mi się, że o ile ksiądz nie pokieruje osobę do jakiejś noclegowni to w kościele powinno móc się przespać.

Oto lista polskich kościołów w Londynie:


Balham

Kościół pw. Chrystusa Króla (Christ the King Church)
232/234 Balham High Road SW17 7AW
Tel. 2[tel](ks. proboszcz),
Tel. 2[tel](ks. wikariusz).
Msze św.: niedziela, godz. 9.30, 10.45, 12.00, 18.00
od poniedziałku do soboty, godz. 8.00, 9.00
(w maju, czerwcu i październiku, godz. 8.00, 9.00, 19.00)

Kaplica pw. św. Antoniego (St. Anthony Chapel)
47-49 Foxbourne Road; SW17 8EN
Msze św.: niedziela, godz. 8.30


Brockley i Lewisham

Kościół pw. św. Marii Magdaleny (St. Mary Magdalene Church)
73 Comerford Road; SE4 2BA
Msze św.: niedziela, godz. 13.00, w święta godz. 11.30.
Kaplica i adres proboszcza:
8 Waldram Park Road, Forest Hill,
London SE23 2 PN


Croydon i Crystal Palace

Parafia pw. Jezusa Miłosiernego (Merciful Jesus Church)
6-8 Oliver Grove; SE25 6EJ, tel. [tel].
Msze św.: niedziela, godz. 10.00, 11.30
sobota, godz. 18.30


Devonia i Islington

Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Kazimierza
2 Devonia Road, Islington, London N1 8JJ, tel. [tel], fax: [tel]
E-mail: [email]
www.parafia-devonia.org.uk
Proboszcz: [tel]
Wikariusz: [tel]
Msze święte: niedziela – 9:00, 11:00, 12:30, 15:30, 19:00,
dni powszednie – 10:30, 19:00 sobota – 7:30, 18:00


Ealing

Kościół pw. Matki Bożej Matki Kościoła (Our Lady Mother of the Church Parish)
2 Windsor Road; W5 5PD, tel. [tel], fax: [tel]
Msze św.: niedziela, godz. 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:15, 19:00, 20:30
od poniedziałku do soboty, godz. 8:00, 10:00, 19:30

Kaplica w Polskim Ośrodku Katolickim (Polish Catholic Centre Chapel)
1 Courtfield Gardens; W13 0EY
Msze św.: niedziela, godz. 10:15
Kaplica Sióstr Zmartwychwstanek (Sisters of the Ressurection Chapel)
84 Gordon Road; W5 2AR
Msze św.: od poniedziałku do piątku, godz. 7:30

Kaplica w Kolbe House (Kolbe House Chapel)
18 Hanger Lane; W5 3HH
Msze św.: sobota, godz. 16:30
Kaplica Sióstr Imienia Jezus (Sisters of the Holy Name Jesus Chapel)
57 Mount Park Road; W5 2PU
Msze św.: sobota, godz. 17:00


Finchley

Kościół św. Józefa (St. Joseph’s Church)
Highgate Hill, London N19 5NE
Msza św.: niedziela, godz. 13:30

Kościół pw. św. Filipa Apostoła (St. Philips the Apostle Church)
Gravel Hill; N3 3RJ
tel. [tel]
E-mail: [email]
www.finchleyparish.co.uk
Msze św.: niedziela, godz. 18:30


Forest Hill

Kaplica pw. św. Jana Bosko (St. John Bosco Chapel)
8 Waldram Park Road; SE23 2PN
Msze św.: druga niedziela miesiąca, godz. 11:30 (Msza św. szkolna)
święta obowiązkowe, godz. 11:30, 19:30
wtorek, środa, czwartek, sobota, godz. 9:00
poniedziałek, piątek, godz. 19:30


Greenford

Kościół pw. Nawiedzenia NMP (Our Lady of the Visitation Church)
358 Greenford Road; UB6 9AN
Msze św.: niedziela, godz. 17:00


Hammersmith

Kościół pw. św. Andrzeja Boboli (St. Andrew Bobola Church)
1 Leysfield Road; W12 9JF
Msze św.: niedziela, godz. 9:00, 10:30, 12:00, 17:00,
od poniedziałku do piątku, godz. 10:00, 19:00, sobota, godz. 10:00, 18:00


Heston

Kościół pw. Matki Bożej Królowej Apostołów (Our Lady Queen of Apostles Church)
15 The Green, Heston Road; TW5 0RL
Msze św.: niedziela, godz. 19:00


Highgate

Kościół pw. św. Józefa (St. Joseph Church)
Highgate Hill; N19 5NE
Msze św.: niedziela, godz. 13:30


Hounslow

Kościół pw. św. Michała i Martina (SS. Michael and Martin Church)
94 Bath Road, Middlesex; TW3 3EH
Msze św.: trzecia niedziela miesiąca, godz. 15:30


Ilford

Kościół pw. św. Ceda (St. Cedd Church)
High Road, Essex; IG3 8SH
Msze św.: niedziela, godz. 12.30
wtorek, czwartek, sobota, godz. 9:00, piątek, godz. 18:00


Kensington

Kaplica Boczna Oratorium Brompton (Little Brompton Oratory)
Brompton Road; SW7 2RP
Msze św.: niedziela, godz. 12:30, 18:30
Kaplica pw. Wniebowzięcia NMP (Maria Assumpta Chapel)
23 Kensington Square; W8 5HN
Msze św.: wtorek, środa, piątek, godz. 18:00, sobota, godz. 18:30


Putney

Parafia pw św. Jana Ewangelisty (St. John the Evangelist Church)
St. John’s Avenue; SW15 6AW
tel: [tel], Fax: [tel].
Msze św.: niedziela, godz. 9:00, 10:00, 11:15, 18:00


Waltham Cross

Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Józefa (Our Lady of the Immaculata Conception and St. Joseph Church)
204 High Street, Herts; EN8 7DP, tel. [tel]
Msze św.: niedziela, godz. 9:30, środa, godz. 11:00


Willesden Green

Kaplica pw. Matki Bożej Miłosierdzia (Our Lady of Mercy Chapel)
182 Walm Lane; NW2 3AX, tel. [tel], fax: [tel]
Msze św.: niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 19:00, 20:00
uroczystości i święta obowiązkowe, godz. 7:30, 9:00, 19:00
od poniedziałku do piątku, godz. 9:00
sobota, godz. 19:00


Wimbledon Park

Kościół pw. Chrystusa Króla (Christ the King Church)
9 Crescent Gardens; SW19 8AJ
Msze św.: niedziela, godz. 12:15

Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
2 Devonia Road, Islington, London N1 8JJ
tel. [tel], fax: [tel]
www.pcmew.org
---

Zła informacja, wyczytałem na angielskich stronach zajmujących się tematem bezdomności, że jeżeli jesteś nowy w Londynie to możesz mieć problemy z uzyskaniem miejsca w noclegowni, mogą Cię odesłać do rejonu w UK z którego przybyłeś. Jeżeli jesteś spoza, to oni mogą Ci pomóc wrócić do swojego kraju... No tak, tylko, że, nie po to wyjeżdżamy aby wracać...

---

Pod tym adresem są miejsca gdzie można zjeść darmowy, ciepły posiłek w Londynie:

http://www.thepavement.org.uk/services.php?facility=&service=13&city=

---

Noclegownie (noclegownie są głównie otwarte do końca, marca na okres zimy, ale zdarzają się takie co są otwarte cały rok):

HAVERING (Londyn wschodni)

CATALYST NIGHT SHELT
ER
Open:
Open all year round
Referral address:
Sennen Cottage, Ockenden Road,
Upminster
RM1
4 2DN
Phone:
[tel], [tel]
Email:
contact@
hope4havering
.org
Website:
www.hope4havering.org
Gender:
Mixed.
Age:
18+
Target
group:
Rough sleepers
and homeless people with a connection to LB Havering
.
Can accept couples, must sleep separately.
Referral
procedure:
Accept
self
-referrals
and referrals from any agency, including prison and
probation service.
Contact project to arrange meeting. Applicati
on
forms. Require details of any police records.
Will not accept s
ex
offenders, arsonists, people with a history of violence.
Sp
aces:
20.
Shelter hours:
Guests should arrive at 7.3pm each evening. Lights out 10pm
-11pm.
Must leave premises by 7.30am
-8am.
Rules:
No drugs or al
cohol allowed on the premises. S
moking allowed in
designated areas only.


KINGSTON UPON THAMES (Londyn zachodnio południowy)

JOEL COMMUNITY TRUST
NIGHT SHELTER
– KINGSTON
Open:
Open all year round
Referral address:
KCAH, 36a Fife Road, Kingston upon Thames KT1 1SU
Phone
:
020
8255 7400
Gender:
Mixed
. Some venues have
a separate room
for women.
Age:
18+
Target
group:
Single homeless people, including rough sleepers. Will not accept
people under the influence of alcohol or drugs, or those exhibiting
violent or threatening behaviour.
Re
ferral
procedure:
Accept self or agency referrals. Phone or call in Mon-
Fri 10am
-1pm
for
an informal interview and to be placed on the list for that evening.
Spaces:
12
Shelter hours:
Must arrive at venue by 7pm. No re-
admission
once booked in. Must
leave by 9am
.
Rules:
No alcohol
allowed
on the premises
. Smoking permitted in patio area.


---

Centra pomocy który można odwiedzić w dzień, jest tutaj Polska organizacja BARKA UK:

http://www.homeless.org.uk/homeless-england/search?search_api_views_fulltext=day+centres&field_homeless_link_member=All

Barka UK

Barka UK - Reconnection Project
Member of Homeless Link
Address

Lancaster House
70 Newington Causeway
London
SE1 6DF
Phone

[tel]
Email

[email]
Website

http://www.barkauk.org

Można się z nimi kontaktować od 9am do 5pm.
Rozmawiają po Polsku :)...

---

Żeby skorzystać z pomocy urzędów (Council) dotyczących otrzymania mieszkania trzeba być uprawnionych do korzystania z benefitów, czyli trzeba mieć odprowadzone jakieś składni na NINo, chyba przepracować rok, ale z benefitami wiemy, że coś tam UK obcina więc i tak wątpie aby ktoś dostał lokal do własnego użytku z Councilu...
Cześć

Szukam odpowiedzialnej rozsądnej osoby która chce wyjechać za granice najchętniej koleżanki do pracy najlepiej w wieku ok 30 lat bez nałogów, która szuka pracy a niekoniecznie imprez.
Jestem spokojna i pracowita.
Zainteresowane osoby prosze o kontakt przez priv.
wiadomosc dla nowych tutaj. NIE UFAJCIE NIKOMU. ja moze sie pomylilem jesli chodzi o mailru (przez alko zawsze przesadzam i wypisuje pierdoly po kilku piwach :D) bo w sumie tylko 2 posty napisal w stylu pojeba mateuszka gdzie oczywiscie oskarza mnie i kesha o jakies gowna jesli chodzi o szukanie kobiety :D nie mogl sie bardziej pomylic jesli chodzi o mnie. wiec ostrzegam was, nie ufajcie nikomu i od razu bierzcie fb albo gadajcie jak cos na skype. zreszta wg mnie to miejsce to wielka strata czasu jesli chodzi o szukanie kogos do wyjazdu za granice. wiekszosc na bank sie w koncu wycofa, zacznie ignorowac i wyjdzie z tego wielkie gowno. ja tu pisalem dluzej tylko z jedna osoba, glownie dlatego ze naiwnie liczylem na pomoc z pokoikiem, ktora to pomoc sama mi obiecala no ale chyba cos jest nie tak, bo inna osoba napisala dzisiaj do mnie o kwestiach o ktorych tylko tamta moze wiedziec, bo popelnilem blad i zaufalem jej i pisalem jej o sprawach ktore ostatnio sie dzialy w moim zyciu i tez o wyjezdzie do UK itd wiec cos tu nie gra :D ale mniejsza z tym. nigdy wiecej czegos poodbnego nie zrobie. no ale nie zalezalo mi zeby np zobaczyc jej fb bo traktowalem ja tylko i wylacznie jak kolezanke i dobrze mi sie do niej pisalo i moze nawet troche ja polubilem, chociaz wiadomo ze mogl to byc kazdy, no ale po tych obietnicach to jasne bylo ze wczesniej czy pozniej bedziemy musieli pogadac na skype np i spotkamy sie na zywo w UK... no ale dobra, to juz niewazne, dzieki temu weekendowi wiem ze cos jest nie tak bo jak poprosilem o fb to oczywiscie ignor :D dobra koncze bo znowu sie rozpisalem, tym razem trzezwy 100%. nie ufajcie nikomu i od razu bierzcie fb (a nie po 4 miesiacach :D) zeby zaoszczedzic sobie rozczarowan :)
Cześć,ogl ja jestem sklonny wyjechac do niemiec lub holandii. Start to czerwiec na okres poki co 3 miesięcy bo chce we wrzesniu wrocic na wesele siostry. Mam 20 lat z okolic Częstochowy,chce jechac z normalna,uczciwą osoby i wynajac jakies mieszkanie lub pokoj bo zbytnio nie chce mieszkac w jakims domku lub baraku w 10 osob z Polakami ;// Jezeli ktos jest chętny to prosze o odpowiedz : ))
Cześć,czy ktos jest sklonny wjechac do niemiec lub holandii. Start to czerwiec na okres poki co 3 miesięcy bo chce we wrzesniu wrocic na wesele siostry. Mam 20 lat z okolic Częstochowy,bez nałogów.Chce jechac z normalna,uczciwą osoby i wynajac jakies mieszkanie lub pokoj bo zbytnio nie chce mieszkac w jakims domku lub baraku w 10 osob z Polakami ;//
Hej jest ktoś chętny jechać ze mną do Niemiec na truskawki od czerwca? Jeśli tak to piszcie, ale tylko zdecydowane osoby, a nie takie co będą się zastanawiać tygodniami czy chcą
Cytat: sciemaaa
wiadomosc dla nowych tutaj. NIE UFAJCIE NIKOMU. ja moze sie pomylilem jesli chodzi o mailru (przez alko zawsze przesadzam i wypisuje pierdoly po kilku piwach :D) bo w sumie tylko 2 posty napisal w stylu pojeba mateuszka gdzie oczywiscie oskarza mnie i kesha o jakies gowna jesli chodzi o szukanie kobiety :D nie mogl sie bardziej pomylic jesli chodzi o mnie. wiec ostrzegam was, nie ufajcie nikomu i od razu bierzcie fb albo gadajcie jak cos na skype. zreszta wg mnie to miejsce to wielka strata czasu jesli chodzi o szukanie kogos do wyjazdu za granice. wiekszosc na bank sie w koncu wycofa, zacznie ignorowac i wyjdzie z tego wielkie gowno. ja tu pisalem dluzej tylko z jedna osoba, glownie dlatego ze naiwnie liczylem na pomoc z pokoikiem, ktora to pomoc sama mi obiecala no ale chyba cos jest nie tak, bo inna osoba napisala dzisiaj do mnie o kwestiach o ktorych tylko tamta moze wiedziec, bo popelnilem blad i zaufalem jej i pisalem jej o sprawach ktore ostatnio sie dzialy w moim zyciu i tez o wyjezdzie do UK itd wiec cos tu nie gra :D ale mniejsza z tym. nigdy wiecej czegos poodbnego nie zrobie. no ale nie zalezalo mi zeby np zobaczyc jej fb bo traktowalem ja tylko i wylacznie jak kolezanke i dobrze mi sie do niej pisalo i moze nawet troche ja polubilem, chociaz wiadomo ze mogl to byc kazdy, no ale po tych obietnicach to jasne bylo ze wczesniej czy pozniej bedziemy musieli pogadac na skype np i spotkamy sie na zywo w UK... no ale dobra, to juz niewazne, dzieki temu weekendowi wiem ze cos jest nie tak bo jak poprosilem o fb to oczywiscie ignor :D dobra koncze bo znowu sie rozpisalem, tym razem trzezwy 100%. nie ufajcie nikomu i od razu bierzcie fb (a nie po 4 miesiacach :D) zeby zaoszczedzic sobie rozczarowan :)

100% racji, nie ufajcie ćwokom co to chleją i po alkoholu wynurzają swoje żale na forum szukając po pijaku możliwości zahaczenia się w UK do kogoś na pokój wcześniej wyzywając nas tu od Polaczków i patologii.
No weźta pijaka rodaka na pokój! zlitujcie się nad rodakiem!
będziecie mieć "dym" w domu z ćwokiem...
Cytat: mailru
100% racji, nie ufajcie ćwokom co to chleją i po alkoholu wynurzają swoje żale na forum szukając po pijaku możliwości zahaczenia się w UK do kogoś na pokój wcześniej wyzywając nas tu od Polaczków i patologii.
No weźta pijaka rodaka na pokój! zlitujcie się nad rodakiem!
będziecie mieć "dym" w domu z ćwokiem...

nono dokladnie, z tym ze ja nie jestem pijakiem :D pije bardzo rzadko (jestem pewny ze rzadziej od ciebie) i wierz lub nie ale taki lokator jak ja to skarb (nawet po kilku piwach) w porownaniu do jakiejs polaczkowej patologii :D w ogole to ze napilem sie dopiero te kilka dni temu to cud.... :/ niewazne dlaczego

nie wszyscy sa nedznymi polaczkami pelnymi nienawisci, zazdrosci i zawisci. znam kilka wyjatkow :) ale ty np jestes tu chyba tylko po to zeby szukac zaczepki. w praktycznie kazdym poscie wymadrzasz sie, mieszasz innych z gownem i wymyslasz jakies niestworzone historie, jak prawdziwy polaczek. takich trolli jak ty czy mateusz powinno sie banowac, nie byloby dzieki temu takich sytuacji jak ta kilka dni temu
jeszcze jedno, ja nie wynajmowalem pokoju u polakow, ale poznalem wlascicieli domow w ktorych mieszkalem i tez duzo osob ogolnie poznalem, ktore na pewno beda mogly pomoc np w polskich sklepach (niekoniecznie polacy) itd wiec nawet jezeli ona albo nikt mi nie pomoze z pokojem, a bede jeszcze probowal np na polonia Nottingham, tam kazdego dnia daja ogloszonka z pokojami, to i tak mysle ze szybko cos znajde na miejscu, moze np beda mieli pokoj do wynajecia w tych domach co mieszkalem albo innych, no ale to nie bedzie pewne w 100% ale tak czy inaczej zaryzykuje. wiec jej pomoc nie jest w 100% konieczna. poza tym gdyby mi pomogla to i tak pokoik bedzie w zupelnie innym miejscu niz ja chce mieszkac wiec tak czy inaczej po kilku dniach sie przeniose, jak bede na miejscu zalatwie sobie pokoj tam gdzie chce mieszkac no ale jezeli mi pomoze to nie bede sie przynajmniej tym stresowal przed powrotem, no nic zobaczymy. ale co jest smieszne w chuj - jak nedzny polaczek w internecie probuje zawsze klody pod nogi rzucac ale nie widzi tego ze sam wszystko sprowokowal hahahah :D :D :D
Cytat: sciemaaa
jeszcze jedno, ja nie wynajmowalem pokoju u polakow, ale poznalem wlascicieli domow w ktorych mieszkalem i tez duzo osob ogolnie poznalem, ktore na pewno beda mogly pomoc np w polskich sklepach (niekoniecznie polacy) itd wiec nawet jezeli ona albo nikt mi nie pomoze z pokojem, a bede jeszcze probowal np na polonia Nottingham, tam kazdego dnia daja ogloszonka z pokojami, to i tak mysle ze szybko cos znajde na miejscu, moze np beda mieli pokoj do wynajecia w tych domach co mieszkalem albo innych, no ale to nie bedzie pewne w 100% ale tak czy inaczej zaryzykuje. wiec jej pomoc nie jest w 100% konieczna. poza tym gdyby mi pomogla to i tak pokoik bedzie w zupelnie innym miejscu niz ja chce mieszkac wiec tak czy inaczej po kilku dniach sie przeniose, jak bede na miejscu zalatwie sobie pokoj tam gdzie chce mieszkac no ale jezeli mi pomoze to nie bede sie przynajmniej tym stresowal przed powrotem, no nic zobaczymy. ale co jest smieszne w chuj - jak nedzny polaczek w internecie probuje zawsze klody pod nogi rzucac ale nie widzi tego ze sam wszystko sprowokowal hahahah :D :D :D

sciemaaa = .nowoczesny Stefek Burczymucha z tym że oprócz przechwałek dodatkowo jeszcze chla i przeklina.
Już byś dawno tu był, no ale hojrak to z ciebie tylko na forum w necie.
@ściemaaa, tak długiego zdania jeszcze nie czytałem :S
Nazywając kogoś polaczkiem pokazujesz że można Cie włożyć do jednego wora z nimi i nie jesteś godzien zaufania tak jak i osoby które opisujesz. Masz ewidentnie jakiś ból dupy bo przytrafiła Ci sie przykra sytuacja która mogła się przytrafić ze strony przedstawiciela każdej narodowości. Nakręcasz to idiotyczne powiedzenie że polak polakowi wilkiem a we wszystkich pozostałych nacjach jest wszystko cacy chociaż tak naprawdę ich nie znamy, liż dalej dupe obcokrajowcom a swoich wyzywaj od najgorszych. A potem i tak rób zakupy w polskich sklepach bądź zatrudnij się w polskiej firmie.
Witacie, pokój i praca w Glasgow, koleżanka zwalnia pokój w połowie maja. W związku z tym zwalnia się jeden pokój, opłaty to 220f +koszty (prąd i gaz) koło 20f / miesięcznie, kaucja zwrotna 200f. Praca jest przez agencje 7,2f/h, aktualnie pracujemy po 6-7 dni w tygodniu, najczęściej w Scotbeef pakowanie mięsa, Houston Bottling przepakowywanie butelek etc, praca nudna, męcząca ale jest jej dużo....…pokój dla spokojnej osoby, na conajmniej 6 miesięcy, w mieszkaniu panuje porządek, spokój miła atmosfera... pomoc przy załatwieniu formalności związanych z pierwszym przyjazdem do uk (nin, konto w banku). kontakt na skype: raster-mario
znowu wymysly, normalka... taaa chleje codziennie od rana do wieczora :D niech ci bedzie, mysl co chcesz i jeszcze dodam ze:

po 1 nikomu dupy nie "lizalem" i nie bede
po 2 oceniam po zachowaniu
po 3 kraju sie nie wybiera
po 4 ciezko pozbyc sie ponad 20 letnich przyzwyczajen ale bede probowal
po 5 koniec tlumaczenia sie tutaj, wy i tak wiecie wszystko najlepiej :D :) powodzenia w zyciu
Poniedzialek wyjazd do uk, w ciemno, ktos chetny? :)...
Czesc, szukam koleżanki na wyjazd ;)
Wszystko to ugadania;)
Moj mail [email]
Ja wyjechalam w ciemno do Londynu 4 msc temu, mając jedynie bilet na samolot i żadnych znajomych. Jeśli macie jakieś pytania - zapraszam na priv!
@Kesh ja lece w tą sobotę :)

Jakby ktoś miał namiary na jakąś robotę w Londynie to chętnię przygarnę, fabryka, magazyn, whatever gdzie przyjmuje bez większych kwalifikacji.
Ponawiam,szukam chętnych na wyjazd do Anglii.
Szukam osób z pozytywnym podejściem do życia,wiek i płeć bez znaczenia.:)
Wyjazd w ciemno,choć widzę to jasno.Cel obojętny,aby nie Londyn bo chciałbym coś odłożyć,a nie płacić 3/4 pensji za pokój i transport.Chętnych zapraszam do kontaktu na PW lub mail [email]

Pozdrawiam
Może szuka ktoś towarzysza do pracy za granicą??? kraj obojętny nie musi to być anglia, mam 23 lata pracowałem już za granicą bez nałogów.
Hej, ja także chciałabym znaleźć osoby do wyjazdu za granicę do pracy :) najlepiej koleżanki :) piszcie na priv :)
prawie każdy tu szuka koleżanek na wyjazd i coś mi tu śmierdzi :)
bo tu same lesbijki :P i napalency :D pisza :D
x
mialem juz tu nie pisac no ale ciekawi mnie co tam u kesha w UK? zyjesz kesh?
Hej czy jest tu ktoś z Leeds i okolic, i ma do wynajęcia pokój dla 2 osób? Lub ktoś kto zna namiary na takie osoby w Leeds?
podbijam temat!!!
Wyjadę z kimś do pracy za granicę kraj obojętny angliaa belgia holandi niemcy itd...
Mam 23 lata, pochodzę z Sandomierza mogę wyjechać w przeciągu kilku dni, na początek by mnie interesowała praca tak na 3 miesiące choć może być i na dłużej. Raczej szukam osoby która już ma pracę i mnie tam "wkręci" a nie wyjazd w ciemno i szukanie miesiącami pracy. Czekam na odpowiedzi jeśli ktoś ma coś do zaoferowania.
Pracował lub pracuje ktoś z was za granicą przez agencje? i mógłby mi wyjaśnić jak one działają tzn. na czym będę mi odcinać/zarabiać na mnie ?
Z tego co wiem, w UK nie wolno im pobierać opłaty za znalezienie pracy ale mogą zdzierać za inne rzeczy tak jak tu jest wytyczone:
https://www.citizensadvice.org.uk/work/rights-at-work/agency-workers/can-your-agency-charge-you-fees/
edytowany przez Aaric: 09 kwi 2017
Marcin 32. Szukam dziewczyny ktora chciala by wyjechac razem. Moj mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.
3481-3510 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia