szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
3571-3600 z 3652
Szukam osoby która by mi mogła pomóc w znalezieniu pracy za granicą oraz wszelkich formalności w urzędach. Jestem w Polsce jeszcze lecz chciałbym wyjechać za granice. Jestem młodym ambitnym i pracowitym facetem mającym 25 lat i chęć pracy w Anglii np: w Londynie. Jestem gotowy na wszelkie propozycje w razie czego szybko się uczę najchętniej z zamieszkaniem. Posiadam również prawo jazdy polskie kategoria B. Bardzo proszę o pomoc iż za granicą nie mam nikogo by mi mógł ktoś pomóc doradzić a zwłaszcza jak się nie zna angielskiego. Dziękuje i pozdrawiam.Marcin.
Siemka.
Jestem osobą chętną do wspólnego wyjazdu na UK. Dokładnie mam na myśli rejon Irlandii północnej. Oferuję free pomoc w załatwieniu solidnej pracy, bezinteresownie. Wyjątkiem jest wspólne zamieszkanie chociaż na krótki okres w domu. ( Praca i po tygodniu wypłata , gwarantowane <3oo funtów, Ubezpieczenie Insurance NR, konto bankowe etc. Wszystko legalnie niestety.... Joke :)
Wyjazd z Polski. Termin najlepiej październik. Możliwość ewentualnego powrotu i rezygnacji po 4 tygodniach. Osoby preferowane : Kulturalne, młode, energiczne, podstawy angielskiego, wiek bez znaczenia najlepiej 18-45. Szczegóły i Kontakt @mail. -- > [email] < --


Pozdrawiam uprzejmie.
edytowany przez Eri999: 10 wrz 2017
Pod koniec Pazdziernika jade autem do UK Birmingham
Kto chetny do Londynu jeszcze w tym roku? (18-27lat)
Szukam kogoś do wyjazdu do Szkocji (Glasgow lub Paisley) na przełomie września i października. Wiadomości proszę kierować na priv lub [email] Wiek i płeć bez znaczenia, mile widziane osoby z woj. kuj-pom.
Ja kierowca c+e szukam tez kierowcy na wspolny wyjazd do uk
Praca w Angli pomoge zalatwic
Hej, w najbliższym czasie chciałabym wyjechać za granicę do pracy. Byłam w Anglii, a teraz myślę o Holandii, albo o Szkocji. Chciałabym znaleźć koleżanki, do wspólnego wyjazdu na dłuższy okres czasu. Pozdrawiam :) [email]
Witam:) Chciałabym wyjechać do Anglii najlepiej już w przyszłym tygodniu. Chciałabym spróbować zobaczyć jak tam praca wygląca i jak wygląda życie. Taka przygoda, a przy okazji możliwość podszkolenia języka, dorobienia paru groszy, poznania świata i nowych ludzi :)Planuję wyjechać tak na 2-3 miesiące. Szukam jakiejś chętnej dziewczyny na wyjazd. Jestem otwartą, towarzyską osobą, mam 28 lat, mieszkam w okolicach Bielska-Białej. Z pracą podobno nie ma problemu w szczególności teraz gdzie zaczyna się sezon na pakowanie świątecznych prezentów. Myślę, że szybko się coś ogarnie przez jakąś agencję :) Razem zawsze raźniej :)
Zainteresowane osoby proszę o kontakt meilowy : [email] lub gg 7[tel]Pozdrawiam:)
cześć
Planuje wyjazd do UK, najlepiej jeszcze w październiku tego roku. Chcę jechać do Southampton mam tam znajomą, która pomoże z wynajmem pokoju i innymi formalnościami. Pracy trzeba by było szukać przez agencje. Pomyślałem, że ogłoszę się tutaj bo dobrze byłoby wyjechać z jakimś kompanem, czy kompanką, byłoby raźniej. Mam 33 lata jestem z województwa Lubelskiego. Jeśli znalazłaby się spokojna osoba chętna do wspólnego wyjazdu proszę o kontakt na tym portalu lub na adres e-mail: [email]
Cześć. Kilka tygodni temu wyjechałem do UK po raz pierwszy w swoim życiu, oczywiście w celu zarobkowym. W zasadzie jestem już po wszystkich początkowych formalnościach pracowo-urzędowo-bankowych. W związku z tym odpaliłem bloga, w którym krok po kroku opisuję, jak uzyskać National Insurance Number, jak otworzyć rachunek bankowy, jak trochę przyoszczędzić na codziennych zakupach. Niebawem powstaną notki o przygotowaniach do wyjazdu i o pracy na magazynie. Informacje świeżutkie i z pierwszej ręki. Mam nadzieję, że Wam pomogą - https://cebulakwuk.wordpress.com/category/sprawy-urzedowe/
Witam. Poszukuję kogoś zdecydowanego na wspólny wyjazd do pracy za granicę. Najlepiej Niemcy, inne kraje też wchodzą w grę pod warunkiem jakiejś pewnej pracy i dobrych warunków. Mam 21lat, jestem spokojną osobą bez nałogów i również takie osoby preferuję.
Prosze pisac na email [email]
Witam! Chcę pojechać do Aglii, jeszcze tam nie byłam nigdy, język angielski znam dobrze, chcę pracować nianą w rodzinie nie czysto angielskiej (kobieta rosjanka, męż anglik) , znalazłam ogłoszenia tu na stronie ale ono jest w języku rosyjskim https://www.eurabota.ua/jobs/nanny-caregiver/jobs-offered chcę sprobować popracować tam
Szukam osoby na wspolny wyjazd do UK (Londyn)(komunikatywny angielski) wiek 18-27
szukam kawalera 37-43 lat powyzej 170 cm na stałe i wyjazd zagranice jestem z zachpom
[email]
W piatek jade do Angli ktos chetny.
Hej,

poszukuję chętnej osoby na wyjazd do Anglii, mam 22 lata, angielski znam dosyć dobrze. Chciałabym jechać do Watford, jak najszybciej najlepiej. Wstępnie na kilka miesięcy. Razem zawsze raźniej i można wynająć pokój. Jestem z Krakowa. :) Ktoś chętny ??
siema kuna odezwij sie na adres [email] tez jestem chetny na wyjazd a razem i z kims byloby razniej. mam 27 lat i jestem z łódzkiego.
Witam,
planuje wyjazd do Holandii w celach zarobkowych i szukam chętnej osoby. Razem zawsze raźniej, może ktoś chętny. Czekam na kontakt [email]
Witam

Jestem po 30, Szukam rozważnej osoby w zbliżonym wieku najchetniej dziewczyny która tak jak ja planuje wyjazd do pracy za granicę najchętniej ze znajomością jezyka angielskiego.Jestem spokojna i odpowiedziana bez nałogów tego samego oczekuje.
Chciałabym wyjechać po nowym roku chetnie Skandynawia.
jak ktoś chce to mogę dać namiary na firmę gdzie sam pracuję bo szukają osób, jest to praca w holandii przy rwaniu truskawek ( truskawki wiszące ) praca na stojąco ogólnie spoko robota nie narobi się człowiek codziennie praktycznie to samo, wychodziło mi 8,13 euro na rękę a godziny to tak 12,10,9, czasami 8 ale czasami pracowało się nawet i więcej niż te 12 (13-14). Przerwy są co 3 godziny. Mieszka się na miejscu. Pracuje się wyłącznie z polakami! Sam tam jadę w przyszłym roku i czytać uważnie to jest to praca od przyszłego roku luty/marzec można tam siedzieć ile się chce miesiąc, dwa albo i cały rok jak ktoś dobrze robi. Jak coś to proszę pisać mogę was polecić i to nie żadna ściema bo sam tam będę pracował.
dodam jeszcze ze jest to praca bezpośrednio u gościa nie żadna agencja, wiekówki też nie ma.
Cześć, szukam dziewczyny chętnej do wspólnego wyjazdu do pracy do UK, najbardziej interesuje mnie Londyn. Mam 27 lat, skończyłam filologię angielską. Mieszkam w okolicach Poznania. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv.…
Chłopak osiemnastoletni szuka osób chętnych na wyjazd w wakacje do kraju anglojęzycznego, najchętniej od połowy lipca do końca sierpnia.
Jeśli kogoś interesuje wyjazd do południowo-wschodniego Londynu
Mam możliwość pomóc w znalezieniu pracy (przez normalnie działającą agencję - praca najpewniej w fabryce bądź magazynie, chyba ze masz wyższe kwalifikacje poparte doświadczeniem), w wynajęciu pokoju (podpisujesz umowę najmu z normalnym landlordem), pomocy we wszystkich formalnościach koniecznych by legalnie zacząć pracę w UK i normalnie tu żyć.

Masz pytania (i to pewnie sporo ;) ) o to jak tu jest, jak się tu żyje i czego się powinieneś(aś) spodziewać, jak wielkim problemem jest "Brexit" - to napisz priv.

Nie robię tego dlatego że oczekuję od ciebie czegokolwiek - kiedy sam wyemigrowałem z Polski ktoś kiedyś mi bezinteresownie pomógł. Teraz ja mam mam możliwość zrobić to samo, i nic mnie to nie kosztuje - wiec dlaczego nie?
Witam. Chcialabym wyjechac za granice do pracy(mysle że przez jakas agencję najlepiej). Mam 21 lat jestem z woj podkarpackiego. Chcialabym spróbować pracy za granicą lecz samej to nie bardzo,wiadome z kims zawsze razniej ;) :)
Cytat: Roza3210
Witam. Chcialabym wyjechac za granice do pracy(mysle że przez jakas agencję najlepiej). Mam 21 lat jestem z woj podkarpackiego. Chcialabym spróbować pracy za granicą lecz samej to nie bardzo,wiadome z kims zawsze razniej ;) :)

Hej:) może praca Londynie? jak coś to pisz na priv
jak macie inne możliwości to darujcie sobie prace przez agencje no chyba ze codziennie chcecie pracować gdzie indzie i robić po 4 innego dnia po 8 godzin nie dość ze ty mało zarobisz to jeszcze ci odejmą za mieszkanie!
@ Lesny_dziadek
zdarzają się agencje które cię będą posyłać na zastępstwa - co drugi dzień gdzie indziej. Takie trzeba sobie po prostu darować. Lepsze to niż nic, ale na stałe tak pracować się nie da - bo robiąc 20 godzin na tydzień zarobisz w najlepszym razie na koszty utrzymania.

ale nie wszystkie są takie.
Jak najbardziej można znaleźć taką która cię pośle do firmy w której będziesz pracował na stałe z normalną rotą. Znam ludzi co 5 lat pracują przez agencje - cały czas w tej samej firmie.
Cześć, planuję wyjazd do Anglii na początku 2018 roku (marzec-kwiecień). Szukam koleżanki w wieku około 30 lat, z województwa podkarpackiego. Wydaje mi się że wspólnie łatwiej byłoby nam zaaklimatyzować się w obcym kraju, ogarnąć sprawę pracy, mieszkania itp. :) Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o wiadomość na mail [email]
Pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.
3571-3600 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia