szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 3652
Witam. Chętnie podejmę się pracy w Anglii. Lub szukam osób które maja zamiar wyjechac z Polski w Lipcu 2011r. Jesli znjada sie takie to kontakt ze mna: [gg] e-mail: [email] Pzdr.
Witam. Mam 25l. i jestem samiec. Mam zamiar wyjechać do Anglii na rekonesans rynku pracy. Pracuję normalnie w Pl, ale zaczyna mi sie cofać jak wstaję rano w tym kraju , a od 18 lipca mam 2 tyg urlopu. Chcę poszukać czegoś w swojej branży + troche się poszwędać po np. imprezach itp. Co będzie później to sie zobaczy.
Przydał by sie ktoś do towarzystwa .Najchętniej koleżanki ;)
Jak ktoś chętny to [gg]
Witam
Ja też wybieram się do Anglii w lipcu. Byłam tam już, ale teraz wracam i muszę szukać pracy i mieszkania. fajnie byłoby wyjechać z kimś, poszukać razem mieszkania - to zawsze raźniej :).
Proszę o kontakt na [email]
Pozdrawiam,Asia
Ja rowniez bylem niedawno w anglii i bardzo chcialbym tam wrocic do pracy. mysle ze gorzej z mieszkaniem niz z praca, bo mając mieszkanie mozna zalatwic konto w banku i prace. moge wyjechac choc by od zaraz. jak co [email]
hej! :)

Ja planuje jak najszybciej wyjechac do Bradford. Pokoj mam zalatwiony,wiec jesli jest ktos chetny do wyjazdu-zapraszam! :)
Nie chce mi sie jechac samej,a wiec szukam ambitnej, z pozytywnym nastawieniem do zycia dziewczyny! :)

[email]
...
edytowany przez simpleme: 16 lip 2011
Witam, ja również chciałabym wyjechać - chociażby jutro!! Szukam osób (najlepiej woj. podlaskie w celu wcześniejszego poznania się:) ), które byłyby chętne na taki wyjazd. Najlepiej do Londynu, aczkolwiek nie wykluczam innych możliwości. W Londynie być może miałabym możliwość załatwienia pokoju, od czegoś trzeba zacząć:) Pozdrawiam cieplutko, Katarzyna
Kontakt mailowy: [email]
hej,
planuję wyjazd do Londynu w pierwszej połowie października 2011. czy jest ktoś kto ma podobny pomysł? najlepiej osoby ze śląska;)
Agata [email]
Czesc, wraz z chlopakiem chcemy wyjechac do anglii i szukamy kogos do towarzystwa bo w koncu w kupie razniej :) jesli ktos ma takie same plany to moj kontakt [email]
up. może kupcie sobie psa
heya!
A jajestem Agnieszka, mam 23 lata i jestem z Warszawy. W połowie Października wybieram sie do UK i szukam kogos do towarysztwa... co do miejscowosci to jeszcze do ustalenia rozwazam Birmingham, Oxford, Liverpool, Leeds, Leicester. Ale nie tylko, jakby ktos byl chetny to zapraszam! kontakt: [email]
edytowany przez dziaga007: 21 sie 2011
wyjazd ten nie dotyczy tylko Uk, jesli ktos planuje gdzie indziej sie wybrac, to chetnie dolacze.
To i ja się dołoże :D.
To tak, mam 18 lat, myslę nad wyjazdem do pracy i szukam chętnych do tego bo w kupie razniej.
Ale ja na siłe nie chce wyjechać, równie dobrze moge tu się uczyć.
Kontakt [gg] lub na maila tu z forum ;)
Hej,
Mam 21 lat i chciałabym wyjechać do Londynu. Szukam chętnej która też planuje wyjechać do Londynu w najbliższym czasie.
[email]
Hej mam na imie Lukasz ,mam 25 lat ,jestem z Częstochowy , moje gg 24[tel],e-mail [email] , szukam dziewczyny do wyjazdu do pracy w Anglii, Jeżeli chcesz mnie poznać to napisz,narazie pracuje tu na miejscu ,pracowałem wczesniej już za granicą (Holandia) ale teraz chciałbym jechać do Anglii podszkolić swój Angielski i popracować ... :P ,jestem miły i potrafię się z wszystkimi dogadać .....
Witam, ja również jestem bardzo chętny do wyjazdu za granicę, najlepiej do Holandii mam na imię Piotr - 20 lat z woj. Warmińsko - Mazurskiego jestem co prawda trochę przy kości, ale chcę bardzo pracować. Jeśli ktoś by miał jakiś pomysł i plany to proszę pisać. gg 22[tel]e-mail: [email]
Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu do pracy, wiadomo że raźniej. Może być to dziewczyna, może być to chłopak. Mam 22 lata, mieszkam na śląsku i jestem gotowy wyjechać gdziekolwiek, byle zmienić swoje dotychczasowe życia na lepsze. Może to być Anglia, Holandia, a może nawet poza Europą :) [gg]
Hej ;) ja i moj chlopak tez jestesmy chetni na wyjaz d do Anglii lub Szkocji ale na prace sezonowe i to dopiero wiosna kiedy zaczyna sie sezon mamy 25 28 lat jestesmy otwarci na kazda propozycje!!!pozdrawiam moj e-mail [email]
Hej Dzierlatki, mam 20 lat chciałabym wyjechać jakoś za rok - maj2012 lub wcześniej do pracy w Anglii jako aupair lub gdziekolwiek tylko nie wiem jeszcze gdzie szukać, znacie jakieś agencje pracy gdzie można tam dryndnąć i co załatwiają zakwaterowanie? ) jak ktoś chętny na wyjazd ze mną to pisać na gadulec - 2[tel], najlepiej laseczka z okolic Lublina, ale nie koniecznie ;D
Witam chciałabym wyjechać do pracy do Anglii pod koniec września.Jeszcze nigdy nie byłam w Anglii wiec szukam kompana wiadomo ze razem zawsze raźniej gg;3473442
Hej :)
Chcialabym wyjechac do pracy do Anglii na poczatku roku 2012. Bylam teraz w Londynie u znajomych, ale tylko na wakacje. Szukam osoby lub osob chetnych na wyjazd bo z kims zawsze razniej. Chetnych zapraszam na gg 3[tel]Pozdrawiam :)
Witam, planuję wyjazd w okolice Birmingham, rozważam wyjazd własnym autem jest 7 os. ale wygodnie poruszać się w 4 osoby plus bag. ewentualnie drogą lotniczą, ale autem byłoby taniej.
Mam 30 lat będę szukał pracy w każdym zawodzie. Kontakt ze mną na [email]
Witam!Planuje wyjazd do Angli na początku przyszłego roku,szukam osoby\osób chętnych do wspólnego wyjazdu,jeśli masz jakieś namiary na mieszkanie lub na prace daj znac wspólnie zawsze łatwiej,jestem z woj.Ślaskiego,mam na imię Marcin mam 23 lata.Prosze o kontakt zainteresowanych osób na maila [email] bądz pod nr.[gg] .Pozdrawiam
Witam,

Planuję wyjazd do UK/Holandia (anglojęzycznego kraju). Planowany wstępny wyjazd to początek listopada. Zależy mi tak jak tutaj większość na towarzystwie i wzajemnej sobie pomocy. Moim warunkiem to osoba mieszkająca w Warszawie, abyśmy przed wyjazdem mogli się spotkać, porozmawiać, dograć wszystkie szczegóły i koncepcje. To jest tak naprawdę jedyny wymóg. Należę raczej do osób potrafiących odnaleźć się w każdej sytuacji i zmobilizowanych oraz pracowitych. Żadnej pracy się nie boję byleby była adekwatna płaca. Będzie to moja pierwsza taka eskapada! :)

Proszę o kontakt, jeśli ktoś jest również zainteresowany zarówno płeć piękną jak i tą drugą.

Kontakt: Gadu-Gadu: 2284004

Proszę jedynie o zgłoszenia osób zdecydowanych, by się nie okazało, że przy granicy będzie telefon od rodziców by wracać.

Pozdrawiam,
Darek (19 l.)
edytowany przez ktosktocoswie: 08 paź 2011
Witajcie!
Pilnie poszukuje bratniej duszy,najlepiej dziewczyny na wspolny wyjazd do UK.Wyjazd 'od zaraz',gdyz mam prace.Ja mam 25 lat i jestem z Rzeszowa
[gg]
szukam bezdzietnego kawalera domatora 33-40 lat powyzej 175 cm z kraju lub zagranicy na dobre i złe
[email]
Hej,
Mam na imię Justyna. Planuję razem z chłopakiem wyjazd do UK na początku roku 2012 (styczeń - marzec). Szukamy pary/ osób, które chciałyby razem z nami wyjechać i szukać wspólnie pracy i mieszkania. Jesteśmy z Lublina, mamy po 26 lat. Angielski na poziomie komunikatywnym. Wyjazd traktujemy jako wyjazd na stałe. Chętne osoby na wyjazd proszę o kontakt.
Kontakt gg. 2410011.
email: [email]
edytowany przez barjustyna: 17 paź 2011
Witam mam 23 lata jestem dziewczyną z trójmiasta. szukam chętnej na wspólny spontaniczny wyjazd do Anglii za pracą . Jestem zdania iż razem łatwiej się odnaleźć. Planuję wyjechać w okolicach połowy listopada 2011 roku. Najlepiej w okolice gdzie potrzebują pracowników do gastronomii. Pracowałam już w angielskim hotelu , więc z językiem nie mam problemu. Jeśli jesteś zainteresowana i masz jakieś pieniążki na start (na wspólne wynajęcie czegoś i utrzymanie sie przez pierwsze tygodnie) napisz do mnie: [email] Miło by było jak byś była z moich okolicy bo dobrze by było się spotkać i dobrze zaplanować wyjazd.
Cześć,
A ja poszukuję koleżanki/ koleżanek najlepiej z Krakowa lub okolic ( żeby była możliwość wcześniejszego spotkania się ) do wspólnego wyjazdu w poszukiwaniu pracy za granicą np. Anglia, Irlandia, Norwegia, Holandia... - kwestia dogadania się. Planuję wyjechać z początkiem nowego roku. Mam 25 lat i szukam osób w podobnym wieku do mojego. Ktoś zainteresowany to pisać: [email]
Pozdrawiam !
tez planuje wyjechac z chlopakiem lub bez niego ale anglia szwecja moze ale wiosna bo cieplej i latwiej o prace...a na jaka prace sie zamierzasz pozdrawiam ja mam 28 lat ;)
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia