Najlepsze szkoły językowe w Warszawie- które ???

31-60 z 748
Cytat: folkisss
Cytat: pafcio11
Czy mniejsze szkoły od WSc, English For You, Archibalda, Profi Lingua, British Council itd mają jakieś szanse na rynku ???

Z tego co mi wiadomo wszystkie wymienione szkoły zostały założone jescze w latach dziewięćdziesiątych, a British Counil jescze wcześniej. Dlatego też placówki te budzą zaufanie, które wyrabia się latami. Każda szkoła ma oczywiście swoje lepsze i gorsze strony, ale fakt tak długiego istnienia na rynku budzi zaufanie. Osobiście wiele lat temu korzysałem z Archablda, trzeba przyznać , że jest bardzo profesjonalna to szkoła z dobrą kadrą. Moja dziewczyna natomiast chodzi obecnie do English for You, bedąc ostatnio na wakacjach na Cyprze widzę , ze zancznie polepszyła się w rozmowie, Nativi z tej szkole zmuszją ją do mówienia. Profi Lingua organizowała kurs angielskiego w mojej firmie, nie chodziłem ,ale inni bardzo zadowoleni byli z lektorki.

Może i kurs w firmie jest fajny, ale niestety wiele osób olewa takie zajęcia
Nigdy zajecia w firmach nie dają odpowiedniego efektu, gdyz to co jest za darmo niestety nie jest zbytnio szanowane i taki jest poblem tych zajęć
Cytat: pafcio11
Właśnie to ryzyko sprawia, że ludzie nie dają szans mniejszym, ale z drugiej strony człowiek chce mieć pewność,że kurs wystartuje

Jak chodzisz do więkzej szkoły to raczej kursy się zawiązują
W Warszawie to macie wybór, u nas w Krakowie jest moze tylko 30 procent tego co w Wawie. Może dzięki tej konkurenji i poziom nauki jest wyższy niż u nas. Większość szkół leci na kaskę, obniża standardy i nie respektuje wielu spraw. Oczywiście i popyt macie większy, ale suma sumarum w Krakowie jest różnie.
Cytat: kasadd
Nigdy zajecia w firmach nie dają odpowiedniego efektu, gdyz to co jest za darmo niestety nie jest zbytnio szanowane i taki jest poblem tych zajęć

Grupy są często zle dobrane
... gdyż firmy nie posiadają odpowiedniego budzetu
W mojej firmir kiedyś był kurs angielskiego, ale tera nastały cięcia
Kryzys widać pełną parą, warto zapisac się gdzieś samemu
Duże i prządne firmy zawsze będą inwestować w pracowników
Cytat: 1kate122
Witajcie
Zastanawiam się nad wyborem szkoły angielskiego w Warszawie, generalnie biorę pod uwagę Profi Lingua, Archibalda i English For You. Może macie jakieś swoje propozycje, proszę o obiektywne oceny.

Ja uczyłem się w Szkole Metodystów i ją uważam za najlepszą. Pamiętam taki dowcip:

- Co to jest, długie na 300 metrów i wije się jak wąż?
- Wrześniowa kolejka do "Metodystów".

Dziś jest więcej szkół językowych, ale o "Metodystach" nie należy zapominać.
Cytat: koki22
Miałem kontakt w Warszawie z trzema szkołami, zdecydowanie polecam citischool, mieli kiedyś bardzo przytulny lokalik na warszawskim Gocławiu, zajęcia miały bardzo kameralny przebieg i dużo zyskałem przygotowując się do egzaminu maturalnego, zajęcia dobrze przygotowane.Dawali lekcje pokazowe. Potem gdy punkt zlikwidowali trafiłem do English For You, miałem 5 osobową grupkę fajnie zgraną. Poziom dobrze dobrany i rzeczywiście konwersacje dynamicznie prowadzone przez Chrisa, entuzjastycznego Nativa, polska lektorka ogarnęła moje tryby warunkowe.Generalnie ssystem z dwoma lektorami prowdzącymi jedną grupkę bardzo na plus. Problemem natomiast był brak klimatyzacji w ciepłych miesiącach, jednak po kilku interwencjach w sekretariacie udało się coś zdziałać. Są nichętni do lekcji próbnych, twierdzą że działają wiele lat. Jednak jak się postawisz to się ugną, choć niechętnie. Chodziłem jeszcze do New York-New York. Właścicelka sam prowadziła zajęcia pochodziła z USA, byłem także zadowolony, mieli sporo zadowolonych z usług

Czy chodzi o New York z Wawra, kiedyś obiło mi się coś o uszy
Piszecie o zajęciach w firmach, tam niestety nie nauczycie się angielskiego
Ja osobiście rozważam zapisanie się do 3 szkół angielskiego w Warszawie

1) Berlitz, międzynarodowa sieć rozpoznawana na świecie z dobrą kadrą .

2) English For You - mam blokadę w mówieniu i podoba mi się ich system dualny, raz polski lektor, raz Native Speaker. Wydaje się ,że metoda ta zmusza do mówienia.

3) Szkoła OK - jeden z najwyższych w Posce wskazników zdawalności egzaminów Cambridge, a w przyszłości planuję zdanie egzaminu FCE lub CAE.
Jak myślicie, lepiej zapisać się do szkoły na osiedlu, czy w centrum miasta ???
Cytat: kasadd
Duże i prządne firmy zawsze będą inwestować w pracowników

Pracuje w sporej firmie, kiedyś mieliśmy zajęcia z angielskiego. Ostatnio zrobili cięcia i wszystkie szkolenia poszły w łeb
Cięcia cięciami, ale inny problem, że ludzi słabo korzystają z zajęć , które są gratis
Po ostatnich danych z gospodarki wątpię z szczodrość pracodawców w organizację kursów w firmach
Cytat: summma
Ja osobiście rozważam zapisanie się do 3 szkół angielskiego w Warszawie

1) Berlitz, międzynarodowa sieć rozpoznawana na świecie z dobrą kadrą .

2) English For You - mam blokadę w mówieniu i podoba mi się ich system dualny, raz polski lektor, raz Native Speaker. Wydaje się ,że metoda ta zmusza do mówienia.

3) Szkoła OK - jeden z najwyższych w Posce wskazników zdawalności egzaminów Cambridge, a w przyszłości planuję zdanie egzaminu FCE lub CAE.

Ja korzystałem z kursów w 2 szkołach w Warszawie, poczciwym Towerze, byłem zadowolony, zajęcia w dobrze dobranej grupie ( a to bardzo ważne), dynamiczne uporzadkowały cały bałagan gramtyczny. Przeprowadzili bardzo staranną weryfikację wiedzy. Chodziłem także do English For You, tak zauważył summa zajęcia ukierunkowane na mówienia, zwłaszcza jakt rafisz na fajnego Nativa. Osobiści uczyło mnie 2 Amerykanów i polska lektorka od gramatyki Magda
edytowany przez kanaka11: 06 wrz 2012
Cytat: koczkodan5
Jak myślicie, lepiej zapisać się do szkoły na osiedlu, czy w centrum miasta ???

W centrach miast zawsze jest większa roacja wśród słuchaczy, osiedla mają zwykle bardziej kameralną atmosferę
Jestem zainteresowany kursami Legal English, jakie szkoły to organizują i które robią to dobrze
Cytat: kasadd
Jestem zainteresowany kursami Legal English, jakie szkoły to organizują i które robią to dobrze

Poszukaj lekcji indywidualnych
Jak szkoła jest liderm Business English w Warszawie
Cytat: summma
Jak szkoła jest liderm Business English w Warszawie

Chyba łatwiej niż Busness English
A jaka jest naprawdę dobra szkoła on -line
Może rapid english
To chyba jakaś nowa placówka
Oj nie, jeżeli chodzi o kursy on line to kilka lat.
Działają od 2010 roku
W Krakowie rzeczywiście wybór jest nieco mniejszy niż w Wawie.
Cytat: kanaka11
Chodziłem także do English For You, tak zauważył summa zajęcia ukierunkowane na mówienia, zwłaszcza jakt rafisz na fajnego Nativa. Osobiści uczyło mnie 2 Amerykanów i polska lektorka od gramatyki Magda

Właśnie i to mnie intersuje w English For You, byłem już na rozmowie kwalifikacyjnej, sprawdzono mój poziom. Rzeczywiście zajęli się mna jak trzeba. Rzeczowo ocenili mój poziom.
Dodtakowo stanąłem po zajeciach pod szkołą, podpytałem wychodzącyh ludzi jak jest. Większość ludzi wyszła bardzo zadowolona, mówiąc, że te zającia w tym systemie dualnym bardzo są ciekawe, że sporo się mówi, że jest cool atmosfera. Potwierzdzii dobrych Nativów w English For You, ale i polską kadrę( tu aspekt gramtyczny)
Tylko jeden koleś stwierdził, że mogłoby być więcej dodatkowych materiałów przynszonych przez lektora. Generalnie opinie były jednak bardzo ok.
Jutro idę na "rozmówki do szkoły OK", napiszę jak było.
edytowany przez summma: 19 wrz 2012
31-60 z 748

 »

Studia językowe