Polecana szkoła językowa

451-480 z 482
Wiele rzeczy wpływa na cene, czasami szkoły mają nadmiar personelu i to generuje wysoką cene
Cytat: Wilderness
Ja generalnie jestem za takimi szkołami językowymi, które specjalizują się w jednym konkretnym języku. Dobrze jak cała uwaga skupiona jest na jednej rzeczy, gdyż nie następuje rozdrobnienie tematu.
Dlatego też uważam, że zarówno speakup i warszawskie English For You wypadają w tym temacie na plus.
Osobiście z doświadczenia polecam English for You, gdyż szkoła skupia się na konwersacjach, każda grupa ma 2 lektorów. Jednego od gramatyki, drugiego od konwersacji( anglojęzycznego) - fajna metoda. Można sobie podszkolić słownictwo i wymowę w małych grupach. Metoda ogarnia kursy ogólne i egzaminacyjne
Speak up ma zwolenników szczeglnie wśród osób z nienormowanym czasem pracy, gdzie nie można zafiksować się na konkretną godzinę i można zmieniać terminy zajęć

Ja akurat miałem styczność z English For You. Rzeczywiście plusem miejsca jest specjalizacja w języku angielskim. Sama metoda zajęć też jest dobrym rozwiązaniem. Uczył mnie tam Anglik i Amerykanin- konwersacja i polska lektorka gramatyka. W taki sposób można rzeczywiście poprawić angielski, nauczyć się mówić i w praktyce wykorzystywać zdobytą wiedzę. Placówka bardzo starannie dokonuje przydziału do grup przeprowadzając profesjonalny test poziomujący. Ja bardzo skorzystałem. Ostatnio też dużo dobre słyszałem o szkole Lincoln, mają filię w Warszawie, choć pochodzą z Krakowa
Cytat: car321
Wiele rzeczy wpływa na cene, czasami szkoły mają nadmiar personelu i to generuje wysoką cene

Dlatego British Council jest mega kosztowny
A ciekawe jaka jest rzeczywiscie jakość w British Council
Mają odziały na całym świecie, ciężko więc porównać
Cytat: car321
Wiele rzeczy wpływa na cene, czasami szkoły mają nadmiar personelu i to generuje wysoką cene

Rzeczywicie ceny na ryku są bardzo różne
Jednak nie tylko liczy się cena.
Niestety rosną w Polsce koszty pracy, szkoły się biją o dobrych lektorów. Niestety ceny kursów muszą iść w górę.
Dużo szkół też zbankrutowało, zostały te najlepsze z dobrą kadrą i renomą na rynku
I znowu czas wybrać sobie szkołę:))
Bardzo długi wątek i w dodatku ciągnący się przez tyle lat. Nie wiem na ile uda mi się dotrzeć do osób z Zielonej Góry. Czy mogę prosić o polecenie takiej szkoły, w której będzie na tyle elastycznie i na tymi ok, że nauka to będzie przyjemność? Czy ktoś miał z was sposobność do korzystania ze szkoły Stacja Edukacja? Zależy mi na nauce samodzielnej w wolnej chwili, a tam jest platforma do elerningu. Czy ktoś testował taką metodę nauki? Co sądzicie? Podobno jest to dobra szkoła nie tylko dla młodzieży, ale też dla dorosłych, są małe grupy. Na stronie www.stacjaedukacja.com jest wszystko napisane. Mogę liczyć na czyjąś opinię?
Moze warto Ci założyć wątek o szkołach w Zielonej Górze
Bardzo fajny ranking szkół -przejrzysty.

https://jezykowaszkola.pl/
On line szkoły ??
Ciekawe jak od wreśnia??
Część wraca stacjonarnie.
Było i dobre się skończyło. Znowu szkoły wskoczyły na online. Mówią, że wrócą, ale zobaczymy
Myśle, ze do czerwca może być tylko online, choć zobaczymy??
Nie ma sensu wracać na 4 tygodnie stacjonranie. Co myślicie??
Jaki kurs do języka prawniczego możecie polecić??
Króra szkoła dobrze przygotuje w temacie Leagal English
Helen Doron dla dzieci. Warto ?
Cytat: car321
Helen Doron dla dzieci. Warto ?

Działają na zasadzie franczyzy?
Może Teddy Eddie? Moje dzieci chodzą i są bardzo zadowolone. Uczą się przez zabawę, w domu mają dostęp do aplikacji plac zabaw, gdzie mogą powtórzyć materiał. Postępy zauważam naprawdę z tygodnia na tydzień.
Cytat: roserose3
Może Teddy Eddie? Moje dzieci chodzą i są bardzo zadowolone. Uczą się przez zabawę, w domu mają dostęp do aplikacji plac zabaw, gdzie mogą powtórzyć materiał. Postępy zauważam naprawdę z tygodnia na tydzień.

zero konkretow na temat postepow, staraj sie bardziej, placa ci za to.
Dokładnie wiecej konkretów.
Cytat: car321
Bardzo fajny ranking szkół -przejrzysty.

https://jezykowaszkola.pl/

Zawsze warto poszperać w różnych miejscach
Warto wybierać szkoły, które jednak długo są na rynku i specjalizują się w danym języku
Cytat: bolko12
W temacie szkół jezykowych. Jakiś czas temu miałem okazję brać udział w kursie w English For You. To co jest plusem szkoły to bardzo staranna weryfikacja wiedzy przy zapisie na kurs. Lektorka sprawdziła moją wiedzę w zakresie gramatyki, zrozumienia tekstu i oczywiście konwersacji. Moja grupa był dzięki temu dobrana. Zresztą trafiłem na fajnych ludzi, dogadywaliśmy się. Jeżeli chodzi o lektorów to muszę przyznać, że trafiłem bardzo dobrze. Uczyła mnie Pani Beata, która też była metodykiem w tej szkole. Każda sprawa była tłumaczona aż wszyscy pojęli co w trawie piszczy. Motywująca też była część prowadzona przez Nolana z USA. Wiedział jak kierować konwersacją aby wszyscy brali udział w dyskusjach. Tematyka dobrze dobrana do poziomu zajęć

Rzeczywiście dobra szkoła, specjalizująca się w angielskim od wielu lat. English For You fajnie równoważny naukę zarówno gramatyki i dużej dawki komunikacji. Kursy dobrze zorganizowane, mam dobre doświadczenie. Polecić też mogę British School na Bemowie. Profesjonalnie przygotowana placówka z lektorami z wyższej półki
Cytat: meteorr44
Warto wybierać szkoły, które jednak długo są na rynku i specjalizują się w danym języku

W Warszawie jest jakaś stabilizacja na rynku. Większość szkół które istnieją to doświadczone placówki
451-480 z 482